Zdjęcia do dokumentów

Fotografie, które znajdują się w Twoich dokumentach zostają Twoją wizytówką. Ile razy wizyta w studio kończyła się niezadowoleniem? Nieudany portret znajdujący się w paszporcie, dyplomie, czy dowodzie przez bardzo długi czas potrafi zepsuć humor, a od tej fotografii nie uciekniesz. U nas każda wizyta kończy się szerokim uśmiechem. W naszym krakowskim Atelier DUET oferujemy profesjonalne i ładne zdjęcia do dowodu, paszportu, dyplomu, legitymacji czy wizy.

Wszystkich uczniów i studentów z małopolski i okolic serdecznie zapraszamy do Atelier DUET. Wykonasz u nas profesjonalne zdjęcia legitymacyjne. Kończy się ważność Twoich dokumentów potwierdzających tożsamość, a może zbliżają 18ste urodziny lub wyczekiwany wyjazd za granicę? Zapraszamy do kontaktu, otrzymasz wysokiej jakości portret w prezencie oraz odbitki.

Cennik zdjęć do dokumentów

Zdjęcia do rekrutacji w liniach lotniczych


Fotografia rekrutacyjna dla stewardessy i stewarda

Wykonujemy zdjęcia do rekrutacji w liniach lotniczych. Przeważnie potrzebne są dwie fotografie. Jedno ze zdjęć prezentuje całą sylwetkę, a drugie przedstawia twarz kandydatki lub kandydata.

Obie fotografie wykonywane są na białym tle zgodnie z wymaganiami rekrutacyjnymi. Poddawane są delikatnemu retuszowi.
Otrzymasz na miejscu wydrukowane 4 szt. zdjęć w formacie 3,5 x 4,5 cm oraz 1 wydruk całej sylwetki w formacie 10×15 cm. Dodatkowo obie fotografie przesyłane są na e-mail w dużej rozdzielczości.

Cena wykonania kompletu zdjęć: 120 zł